ستاد اقامه نماز استان زنجان
پرتال رسمی ستاد اقامه نماز استان زنجان
نتایج هفدهمین مسابقه سراسری نیایش قلم
  صفحه اول -> فراخوانها و مسابقات
چاپ صفحه
ارسال صفحه براي دوستان
نتایج هفدهمین مسابقه سراسری نیایش قلم 1394-1-15

" اعلام نتایج هفدهمین مسابقه سراسری نیایش قلم "جوانان نویسنده و نویسندگان جوان "

 با سپاس و ثنای بی حد بر آستان صفات بی همتای احدیت،كه در كمال رافت و در نهایت عطوفت به بندگان ناچیز خود رخصت نیایش و ستایش عطا فرموده است. با عنایت خداوند متعال، ضمن ارج نهادن به حضور وتلاش خالصانه تمامی نوجوانان و جوانان مؤمن و خداجویی كه با قلم زدن درباره نماز این نورچشم پیامبر اكرم (صلی الله علیه و آله و سلم) دعوت ستاد اقامه نماز را اجابت نمودند و همچنین اعلام تقدیر و سپاس از زحمات همكاران محترم ستادی و استانی، هفدهمین دوره مسابقه سراسری نیایش قلم" نویسندگان جوان و جوانان نویسنده" به پایان رسید .

در این دوره از مسابقه تعداد 2700 اثر از سراسر كشور در دو گروه سنی 15تا20 سال و 21تا 30 سال و در هفت قالب (شعر، داستان كوتاه، رمان،  قطعه ادبی، خاطره نویسی، تألیف و مقاله) به دبیرخانه مسابقه واصل گردید. پس از بررسی و داوری آثار، هیئت محترم داوران  63 اثر را به عنوان آثار برگزیده این دوره از مسابقه  به شرح ذیل انتخاب و اعلام نمودند .

 

دبیرخانه دائمی مسابقه سراسری نیایش قلم

" جوانان نویسنده و نویسندگان جوان "

 

بخش قطعه ادبی

الف)گروه سنی اول(15تا20سال)

رديف

نام و نام خانوادگی

ش  ش

نام پدر

استان /شهرستان

رتبه

1

ندا اكبریان

2170269721

جعفر

مازندران/ بهشهر

اول

2

فرشته خالقی لائین

0770270931

محمود

خراسان رضوی

دوم

3

زهرا نوری

5400020526

شعبانعلی

اصفهان / خور و بیابانك

سوم

4

آرمین فروتن

2282983130

ساسان

فارس / شیراز

شایسته تقدیر

ب)گروه سنی دوم (21تا30سال)بخش  قطعه ادبی

رديف

نام و نام خانوادگی

ش  ش

نام پدر

استان  شهرستان

رتبه

5

صفورا ابراهیمی خبیر

4310001971

بهروز

تهران / تهران

اول

6

ژاله كله پاسی

11326

شمس الله

كرمانشاه / كرمانشاه

مشتركاً

سوم

7

سمیرا علیزاده

670464481

شیرعلی

خراسان شمالی / بجنورد

8

زینب شكری

143

فرمان

كرمانشاه / كرمانشاه

شایسته تقدیر

9

مهدی عزیز اللهی

687

غلامرضا

اصفهان / اصفهان

شایسته تقدیر

10

ناصر كسایی همدانی

3860004395

رمضان

همدان / همدان

شایسته تقدیر

11

سعید اصغری

0550031472

عزت الله

مازندران / بابلسر

شایسته تقدیر

12

مریم شاكری

905

رحمت علی

اصفهان / مباركه

شایسته تقدیر

بخش شعر

الف)گروه سنی اول (15تا20سال)

رديف

نام و نام خانوادگی

ش  ش

نام پدر

استان - شهرستان

رتبه

1

رویا بهادری فر

مدرسه تلاش

 

خوزستان

اول

2

سودا  خیرخواه مقدم

1451192746

محمدعلی

اردبیل / اردبیل

دوم

3

مهسا باجلان

0311781306

فرهاد

البرز / كرج

شایسته تقدیر

4

آیدا خیرخواه مقدم

1451192738

محمدعلی

اردبیل / اردبیل

شایسته تقدیر

5

زهرا دهقان پور چهاربرود

1690186178

محمد

آذربایجان شرقی / تبریز

شایسته تقدیر

 

ب)گروه سنی دوم(21تا30سال)

ردیف

نام و نام خانوادگی

ش  ش

نام پدر

استان - شهرستان

رتبه

6

پویا اقرائی

1900100274

فردین

خوزستان / رامهرمز

اول

7

بهاره قنبری قلعه گیر

0921266952

محمود

تهران / تهران

دوم

8

مرتضی رامندی

713

محمدرضا

كرج / البرز

مشتركاً سوم

9

محمد حسین ملكیان

1525

قاسم

اصفهان / اصفهان

10

سید روح الله فریدونی

91

سید مهدی

خراسان جنوبی / بشرویه

شایسته تقدیر

12

فائزه زرافشان

109

حسن علی

یزد / میبد

شایسته تقدیر

13

هادی فردوسی

49

قدرت الله

فارس / شیراز

شایسته تقدیر

14

فرخنده روئینی ثانی

0630123731

محمد

خراسان شمالی / بجنورد

شایسته تقدیر

بخش داستان كوتاه و رمان

الف)گروه سنی اول(15تا20سال)

رديف

نام و نام خانوادگی

ش  ش

نام پدر

استان - شهرستان

رتبه

1

سید امین منجكانی

1050568826

سید حسین علی

-----------

اول

2

سارا عبدالهی نژاد

0690738285

محمدرضا

خراسان رضوی / تربت حیدریه

دوم

3

نگین متین

0022451129

محمد

تهران / تهران

سوم

4

علی علیزاده

1640233466

شعبان

آذربایجان شرقی / سراب

شایسته تقدیر

5

زهره احمدی آبدشتی

0017649455

حمید

تهران / تهران

شایسته تقدیر

6

الهه فرزی

0371719704

محمدرضا

قم / قم

شایسته تقدیر

7

فهیمه رمضانی فرد

0371766990

حسین

قم / قم

شایسته تقدیر

 

 

ب)گروه سنی 21تا30 سال-بخش داستان

رتبه

استان - شهرستان

نام پدر

ش  ش

نام و نام خانوادگی

رديف

اول

اردبیل / اردبیل

فریدون

2179

محمدحسین حسین پور

8

دوم

تهران / تهران

رحمان

5319

هادی عوض پور

9

شایسته تقدیر

آذربایجان شرقی / تبریز

یعقوب

1360220356

سعید ایریلوزادیان

10

 

 بخش خاطره نویسی

الف ) گروه سنی اول (15تا20سال)بخش خاطره نویسی

رديف

نام و نام خانوادگی

ش  ش

نام پدر

استان  - شهرستان

رتبه

1

فاطمه جمشیدی تبار

21900204291

رمضانعلی

نوشهر / نوشهر

اول

2

مهسا عبدالله نژاد

0312086172

نیكروز

البرز / كرج

دوم

 

 ب)گروه سنی دوم (21تا30سال) بخش خاطره نویسی

رديف

نام و نام خانوادگی

ش  ش

نام پدر

استان  - شهرستان

رتبه

3

جعفر عسگری

---------

-------------

اصفهان / اصفهان

اول

4

محمدحسین رستمی كرجائی

0020081529

محمود

تهران / تهران

دوم

5

حمیده قمری

20885

یعقوب

تهران / ورامین

سوم

6

سجاد حق گویان

0370350502

محمدعلی

كرمانشاه / كرمانشاه

شایسته تقدیر

7

مهدی رستمی كرجائی

0016963296

محمود

تهران / تهران

شایسته تقدیر

8

حسین استاد باقری

0021932727

مهدی

تهران / تهران

شایسته تقدیر

 

بخش  تألیف و مقاله

الف)گروه سنی اول(15تا20سال) بخش تألیف و مقاله

رديف

نام و نام خانوادگی

ش  ش

نام پدر

استان - شهرستان

رتبه

1

دریا محمودی

4670264532

منصور

چهارمحال بختیاری / فارسان

اول

2

حدیثه سبزعلی

4900667153

حسن

البرز / كرج

دوم

3

سید امیر محمد هاشمی

6510073331

سید علی

خراسان رضوی / فیض آباد

سوم

4

راضیه امیری

4510129386

موسی

ایلام / دهلران

شایسته تقدیر

5

سید محمد سجاد قریشی

1190264961

سید اكبر

اصفهان / اصفهان

شایسته تقدیر

6

محمدرضا پادئی نوش آبادی

1250540641

احمد

اصفهان / كاشان

شایسته تقدیر

7

مائده خدابنده

0311398839

عمرانعلی

البرز / كرج

شایسته تقدیر

8

محمدحسین  حسینی خسرو آبادی

1273196211

محمدعلی

اصفهان / اصفهان

شایسته تقدیر

9

فرشاد سنگری آبیز

------

------

خراسان جنوبی / بیرجند

شایسته تقدیر

10

مائده میرعلیزاده

------

------

مركزی / زرند

شایسته تقدیر

ب)گروه سنی دوم(21تا30سال) بخش تألیف و مقاله

رديف

نام و نام خانوادگی

ش  ش

نام پدر

استان - شهرستان

رتبه

10

سمیره یاری

4520032709

راشد

ایلام / ایلام

اول

11

هاجر رجائی

2716

مصطفی

اصفهان / نجف آباد / تیران

دوم

12

اعظم سعادتی

7

غضنفر

مركزی / زرندیه

سوم

13

هاجر كهنسال

--------

--------

--------

شایسته تقدیر

14

سمیه اكبریان یزدلی

132

محسن

اصفهان / كاشان

شایسته تقدیر

15

حسین جنگی عربلو

--------

--------

اردبیل / پارس آباد

شایسته تقدیر

16

عبدالرضا نورمحمدی و (سمیه مرادی)

3330477441(3262)

محمد (عباس علی)

كرمانشاه / كرمانشاه

مشتركاً شایسته تقدیر

17

حسین وش

3790016810

طیب

كردستان / قروه

شایسته تقدیر

18

هادی سنجری

43

نوروز

خراسان جنوبی / درمیان

شایسته تقدیر

19

مرضیه صدیقی

1320

حسن

سمنان /

فهرست عناوین
  صفحه اولاخبارفرهنگی و آموزشیدفاتر شهرستانهاكتابخانه تخصصي نمازآموزش تصويري احكامفراخوانها و مسابقاتمقالات تخصصی نماز معصومین (ع) و نمازنماهنگ و فيلم كوتاه نمازخاطرات و حكایات نماز سایت مراجع اعظامپيام ولايت جامع احاديث و روايات نمازآشنايي با ستاد اقامه نمازبزرگان و نمازشعر نمازآواي ملكوت ( صوتي)اوقات شرعي پيوندهامناسبت هاكتابخانه ويژه موبايلبرنامه ريزي، ارزيابي و نظارتاوقات شرعيكلیپصوتپیامك نمازیسخنی از بهشتشبكه ملی امینخنده حلالعبد صالحلینك هاآخرین اخبار ایراننمایشگاه مجازی نمازنماز و پیشگیری از آسیبهای فردی و اجتماعیگزارش عملكرداحكام مسافت شرعی راهبردهای نمازكانالهای تلگرامی نمازدوره آموزشی نماز و فضای مجازی*گالريدفتر ميهمانانتماس با ماجستجومدیریت
پيوندها
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
پیامك نمازی
» زیباترین حس سجده...
قسمت اداری
نام کاربري :
رمز عبور :
رمز عبور خود را فراموش کرده ايد؟

خبرنامه
  
اشتراک قطع اشتراک
 RSS