×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۶ خرداد - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان زنجان دوره آموزش عملی احکام نماز بیماران با عنوان ” سلامت معنوی” با حضور ۵۰۰ نفر از پرستاران، بهیاران و پرسنل درمانی بیمارستانهای شهر زنجان با تدریس دکتر اصغر قربانی متخصص اطفال و  نوزادان در سالن همایشنهای بین المللی بیمارستان آیت الله موسوی زنجان برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این دوره با هدف توجه بخشی به نقش معنویت و نماز در بهبود وضعیت بیماران، آموزش عملی آداب و احکام نماز در بین بیماران در شرایط مختلف جسمی ، ترویج اقامه نماز و رونق بخشی به نمازهای جماعت بیمارستان ها و مراکز درمانی، آموزش و توانمندسازی پرستاران و بهیاران در زمینه احکام نماز بیماران، الگوسازی بیمارستان نمازی و تعمیم آن در بین مراکز درمانی استان برگزار گردید که اجرای جذاب دکتر اصغر قربانی با استقبال شرکت کنندگان در دوره روبرو شد .
دکتر قربانی با استفاده از وسایل کمک آموزشی و بیمارستانی اقدام به آموزش احکام نماز بیماران نمود که با این شیوه شرکت کنندگان بطور ملموسی با احکام نماز بیماران آشنا شدند.

بنا بر شیوه نامه دوره بعد از اتمام دوره به همه شرکت کنندگان در دوره گواهی ضمن خدمت ارائه خواهد شد که انتظار می رود بعد از طی دوره پرستاران و بهیاران با آداب و احکام نماز بیماران در شرایط مختلف جسمی آشنایی یابند و یاری رساندن به بیماران در انجام فریضه نماز را یک خدمت و وظیفه مقدس بدانند و به آن اهتمام ورزند. همچنین  امکانات مورد نیاز جهت اقامه نماز در دسترس بیماران قرار گیرد و حضور کارکنان، کادر درمانی، همراهان بیمار در نماز جماعت بیمارستان تقویت گردد.
در این دوره دکتر قربانی وسایل مورد نیاز برای ادای فریضه نماز توسط بیماران با کمک پرستاران و بهیاران معرفی گردید.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true