×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۳۱ فروردین - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان، ظهر روز دوشنبه معاون فرهنگ آموزش و پژوهش ستاد مرکزی اقامه نماز به همراه مدیران و کارشناسان فرهنگی و آموزشی و دبیران ستاد اقمه نماز شهرستانهای تابعه استان زنجان با آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان دیدار کردند.

در این دیدار سرگزی معاون فرهنگ آموزش و پژوهش ستاد مرکزی اقامه نماز ضمن ابلاغ سلام حاج آقا قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور به آیت الله خاتمی  از حمایت ها و پشتیبانی های امام جمعه زنجان از ستاد اقامه نماز استان در امر ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز تقدیر و تشکر نموده و  به طور مختصر توضیحاتی در خصوص رویکردها و سیاست های ستاد اقامه نماز کشور در تدوین برنامه های فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز ارائه نمود.

وی در این باره با اشاره به رویکرد ستاد اقامه نماز در  تدوین برنامه های سال ۱۳۹۷ گفت : چون ستاد اقامه نماز از نظر نیروی انسانی در حداقل می باشد و شاید توفیق ستاد هم در همراهی نیروهایی که با همت جهادگونه خودشان کار نماز را خارج از روابط اداری و با شرایط حاکم بر ستاد به صورت خودجوش دنبال می کنند این است که در سال جاری هم سیاست ستاد بر این است که بتوانیم جنبه های مردمی فعالتیهای نماز را تقویت کنیم و از نیروهای با انگیزه و مخلصی که داوطلبانه در قالب اعضای افتخاری ایوران نتماز یا کسانیکه دغدغه دین مردم را دارند و می توانند قلم بزنند همراهی بکنند و یا تدریس بکنند استفاده کنیم.

سرگزی در ادامه گفت ستاد اقامه نماز تمام هم خود را برای انس بیشتر نسل نو با نماز گذاشته است که نسل جوان کشور همچنان اولویت اول ستاد است و در مرحله وهله دوم جماعه بانوان کشور می باشد و با بطور اخص مادران و خانواده که انشاء الله بتوانیم با این برنامه ها و فعالیتهایی که در قالب ترویج و توسعه فرهنگ نماز پیش بینی شده خدمت موثری را به گروههای مؤثر ارائه بدهیم .

معاون فرهنگ آموزش و پژوهش ستاد مرکزی اقامه نماز سپس گفت در وهله بعدی آموزش و تواانمندسازی کسانی است که با نسل نو ارتباط دارند ، مانند مدیران مدارس مربیان و مبلغین و همه کسانیکه به نوعی رسالت سنگین آموزش نوجوانها و جوانها را در مدارس و دانشگاهها را بر عهده دارند از زمره برنامه های ستاد بوده و در سال ۱۳۹۷ هم تقویت خواهد شد.

وی همچنین از حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در نماز جماعت مدارس تقدیر نمود و بار دیگر از تلاشها و زحمات آیت الله خاتمی در امر ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز و حمایت از فعالیت های ستاد اقامه نماز تشکر و قدردانی نمود.

در ادامه دیدار حضرت ایت الله خاتمی از حضور معاون ستاد اقامه نماز و مدیران و کارشناسان فرهنگی و آموزشی استانهای منطقه شمالغرب کشور در استان زنجان ابراز خرسندی کرد  و توفیق خدمتگزاری به نماز را برای همه از خداوند متعال خواستار شد.

امام جمعه زنجان در ادامه به مصرف بی رویه آب و مشکل کم آبی اشاره کرد و با انتقاد از نحوه استفاده از آب و بی توجهی عموم مردم به این موضوع انتقاد نمود.

در پایان این دیدار همه اعضای جلسه نماز ظهر و عصر را به امامت ایشان اقامه نمودند.

 

 

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true